Rejestracja spółki z o.o. od 999zł
(w tym wszystkie opłaty sądowe)

Oferujemy kompleksową obsługę przy sprzedaży gotowych spółek oraz świadczymy profesjonalną pomoc przy zarejestrowaniu nowych podmiotów.

Skontaktuj się!

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania.

lub zadzwoń

Co robimy

Zarejestrujemy dla Ciebie dokładnie taką spółkę z o.o., jaką potrzebujesz, oszczędzając Twój czas i ograniczając formalności do niezbędnego minimum.
Cały proces odbędzie się zdalnie. Zapewnimy Ci pełne doradztwo w zakresie podstawowych zagadnień związanych z powołaniem nowej spółki z o.o.
Przygotowana przez nas umowa spółki, spełni wszystkie formalne wymagania, będąc przy tym w pełni dopasowana do profilu działalności i Twoich preferencji. Zarejestrujemy nowo powstałą spółkę z o.o. w KRS, uzyskując numer NIP i REGON do 5 dni roboczych na terenie całego kraju.

Cena rejestracji spółki z o.o. obejmuje:

✔️ Sporządzenie umowy dla spółki według wytycznych klienta.
✔️ Doradztwo w zakresie doboru właściwych kodów PKD (Polska Klasyfikacja Działalności) oraz wysokości kapitału zakładowego.
✔️ Przeprowadzenie rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS)

Informacje potrzebne do rejestracji spółki:

✔️ Nazwa spółki
✔️ Dane wspólników
✔️ Wysokość kapitału zakładowego
✔️ Wartość nominalna udziałów oraz ich podział
✔️ Siedziba
✔️ PKD
✔️ Dane członków zarządu, sposób reprezentacji, funkcja

DODATKOWE USŁUGI I OFERTY​

Usługa ujawnienia zmian w KRS – Koszt minimum 600 zł (netto)
  • – zmiana nazwy
  • – zmiana adresu
  • – zmiana wspólników
    – zmiana kapitału zakładowego
  • – zmiana zarządu
  • – dostosowanie umowy według potrzeb i założeń klienta

Spółki zdalnie dla klientów z całej Polski ( Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Sieradz, Zduńska Wola, Świnoujście, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Szczecinek, Mikołów, Chojnice, Świdnik, Nowa Sól, Bolesławiec, Oświęcim, Malbork, Knurów, Kwidzyn, Sanok, Jarosław, Żary, Oleśnica, Chrzanów, Wołomin, Sopot, Sochaczew, Brzeg, Olkusz, Jasło, Czechowice-Dziedzice, i inne miasta ). Istnieje także możliwość założenia spółki z o.o. w sposób tradycyjny z przygotowaniem umowy spółki z o.o. i notariusza. Złóż wszystkie obowiązki i zmartwienia na ręce specjalistów i zacznij działać już teraz ze spółką z ograniczoną odpowiedzialnością szytą na miarę. Oferujemy pełne doradztwo przy rejestracji spółek z o.o.. Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w wybranym przez Ciebie czasie i przedstawimy wszelkie niezbędne informacje.